گذشته همسرتان را به کلی فراموش کنید تا آرام شوید

گذشته همسرتان را به کلی فراموش کنید تا آرام شوید 

فکر به دوران گذشته همسر میتواند بسیار آزاردهنده باشد به گونه اي که رابطه رابه خطر اندازد و باعث جدایی شود. این فقط شما نیستید که چنین احساساتی دارید. تقریبا بیشتر آدم‌ها نسبت به گذشته کسیکه با او دریک رابطه عاطفی و فعال قراردارند حساس هستند و این برایشان مسأله‌اي نگران‌کننده و استرس زا است.

 

آیا به گذشته همسرتان و روابطش خیلی فکر می کنید؟ آیا این مسأله که در گذشته شریک زندگیتان چه گذشته است بیش از حد برایتان مهم است؟ آیا این که او قبلاً کسی را دوست داشته یا دریک رابطه دیگری بوده است برایتان مثل یک تهدید است؟ ممکن است دچار وسواس فکری شده باشید؟ آیا درست است که در گذشته او کنکاش کنید و از او بخواهید که برایتان درباره روابط گذشته‌اش توضیح بدهد؟


سایت سرگرمی سرخک گذشته ,برایتان ,همسرتان ,رابطه ,گذشته همسرتان ,دریک رابطه ,فراموش کنید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

میهن فراز دستگردان خبر زبان افزا کویر دانلود روستا دانلود برترین محصولات چاقی و لاغری 2017 فرم تسویه حساب پرسنل شرکت خصوصی طلاب کشور ابرده جواب تصویر نویسی نگارش هفتم صفحه ۵۵ دانلود فیلم سینمایی ایرانی دانلود آهنگ بادم شرابلا دولو از عدالت با لینک مستقیم دانلود پروکسی لیست درباره موادی که ازسنگ ها تهیه می شود وکاربرد انها وقتی بهم زل میزنی شرمنده میشه نگام اهنگ ملانو سایکو من گفتم حسن روها نی باهاید بخوانند سریال زندگی گمشده قسمت اخر در اپارات تصویر صفحه ۵۵